Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in njenih funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih in nastavitvah...

2. TEKMA ZIMSKEGA POKALA 2019/2020

zimski pokal 2019/2020
Datum: 22.12.2019
Organizator: ŠKD POSTOJNA
www.skd-postojna.si/
Jahalnica Grad Prestranek
Na Gradu 1
6258 Prestranek

Pot do prizorišča: Iz Ljubljanske smeri stara cesta smeri Reka, Ilirska Bistrica,Pivka. Vozite ravno do Prestranka cca 5km. Ko prispete v Prestranek vozite ravno, čez most, nato pred gostilo zavijte desno (smerokazi za vasi Orehek, Slavina,Koče), nadaljujete samo naravnost (čez dva ležeča policaja), ko pridete do razpotja se držite levo, naravnost navzgor. Grad je zunaj naselja na vzpetini.

Vodja prireditve: Nataša Konobelj
Telefon; GSM: 031 332 068 
E-mail: natasa.konobelj@gmail.com
Operater na računalniku: -
Operater na Alge timingu: Petretič Darko
Sodnik A1/A2: Mikec Manca
Sodnik A3: Mikec Manca

Teki: A1/A2, A1/A2, A3/A3, Veterani
Prijave na tekmovanje so možne do 17.12.2019

Predviden urnik tekmovanja:
7.45 - 8.30        Prijave A1
8.30 - 8.45        Ogled parkurja A1
8.45                   Start A1
8.30 - 10.15      Prijave A2, veterani
10.15 - 10.30    Ogled parkurja A2, veterani
10.30                 Start A2
10.15 - 13.45   Prijave A3
13.45                Razglasitev rezultatov A1, A2 in veterani
14.00 - 14.15   Ogled parkurja A3
14.30                Start A3
17.00                Razglasitev rezultatov A3

Na tekmi bo praktični del sodniškega izpita opravljala pripravnica ga. Barbara Rozman Lužaić. Postavila bo progi A1 in A2 in ju tudi odsodila, drugi progi A1 in A2 bo nato odsodila sodnica ga. Mirja Lapanja.
Štartnina: 17 € za prvega psa, 13 € za drugega 
Štartnino lahko plačate na dan tekmovanja ali z naročilnico.

Vsi tekmovalci morajo pri prijavi predložiti veljavno veterinarsko spričevalo za pse ali potni list psa. Vsi psi, ki nastopajo na tekmi morajo imeti potrdilo o cepljenju stekline.

All dogs that they will participate in the competition must have a valid rabies vaccination, which must be entered in the passport for pet animals.

Tutti i cani che partecipano alla gara devono avere la vaccinazione antirabbica inserita sul passaporto del cane.

 

PRIJAVE:

A1 - SMALL

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
380.00014 MELON FRANCESCA
ELLY / ELLY
CINOFILIAMO
380.00605 ZANELLA VALENTINA
ROCKSTAR / SANDYBELL
IL CAGNOLINO RAMPANTE A.S.D.
380.02133 MATIZ ALESSIO
LUNA LEVANTE DI TARCENTO / KIWI
CINOFILIAMO
380.82127 MAURI MONICA
APPLE DEI PACIOCCHINI / APPLE DEI PACIOCCHIN
CINOFILIAMO
381.74856 BERTOLDO RICCARDO
KLIO BLACK OF SPRIGHTLINESS / KLIO
FREE DOGS TEAM PADOVA
382.41302 PASCALI ANNA
FRED DEI CONSORTI / FRED
CINOFILIAMO
705.00901 CERAR IGOR
AI?A / AI?A
KD DOM?ALE
705.01317 CERAR IGOR
COOPER NAAI / COOPER NAAI
KD DOM?ALE
705.01711 KROMEK REBEKA
NELLA'S CAVALIERS TIFANY / LADY
?KD EMONA
705.01727 PUGLIESE LAURA
PERFECT FOR ME BLACKLABLE BEAUTY / BJU
?KD POSTOJNA
705.01728 KLOBUČAR NIKA
HJOHOO'S HJOUR EXCLUSIVE RIGHT TIM / TIM
KD PORTORO?
705.01805 šKRLJ FILIP
ELI / ELI
?KD POSTOJNA

 

A1 - MEDIUM

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
380.02119 DE SILVESTRI LUCA
QUEEN PADME AMIDALA OF NABOO / PADME
FUORI DAL TUNNEL
380.17701 GREGORIO SARA
PAPRIKA / PAPRIKA
AGILITY CLUB LA BORA
382.19427 DI TULLIO VIENNALISA
WITCH / WITCH
MAD DOGS
705.01660 POZNIČ JASNA
JOGINI CI NI DGE LHA / CINI
?KD EMONA
705.01713 BERTONCELJ SANDI
JOGINI CHAMDO DGE LHA / ?AMDO
?KD LESCE - RADOVLJICA
705.01749 PRISTOV TJAŠA
JAMMY / JAMMY
KD AGILITY ILIRIJA
705.01750 PRISTOV TJAŠA
JEANY / JEANY
KD AGILITY ILIRIJA

 

A1 - LARGE

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
191.00232 CERGOLJ VALTER
WILD CRUMB COTTON CANDY / CANDY
KD OPATIJA
191.00321 BLAŽEVIĆ ANJA
ZAELIE / ZAELIE
ZAGREBA?KI AGILITY KLUB
380.00254 MASIERO ALESSANDRO
NEVER LOSE THE HAPPINES IN THE STAR / HAPPY
FREE DOGS TEAM PADOVA
380.00987 SCOPONI DAVID
TANTRA DELL OTTAVA MERAVIGLIA / TANTRA
CINOFILIAMO
380.02140 MAGNANI ELISABETTA
I WASMADE FOR LOVING YOU / GEA
KD OBALA KOPER
380.02146 MARSICH FABRIZIO
MACIAROT CAPITAN AMERICA / AKER
AGILITY CLUB LA BORA
380.03305 GREGORAT MONICA
IRRESISTIBLE WINDSTORM OF ENERGY / WIND
PRIVATO
380.07532 MAURI MONICA
LATINBORDER RAIL / LATINBORDER RAIL
CINOFILIAMO
381.32038 BERTOLDO RICCARDO
NEW ANGEL IN THE STAR / ANGIE
FREE DOGS TEAM PADOVA
382.12225 ROPPA STEFANIA
MAX / MAX
A.S.D CINOFILIAMO
382.12259 GHIZZONI MANUELA
NALA / NALA
AGILITY CLUB LA BORA
382.29788 BUSTREO VALENTINA
SHADOW OF AIRE XCLUSIVE BELLE / BELLE
FUNNY DOGS TEAM PADOVA
705.01361 PEČJAK ŽIVA
SPIRIDOM KAISER / KAI
?KD EMONA
705.01668 ZAKOTNIK VLADIMIRA
BALDEMAR THE ONLY EXCEPTION / MOON
KD CELJE
705.01688 GOSTIč MANCA
RED PEPPER TOLLER ORSON-HAI / HAI
?KD EMONA
705.01710 LAMPIč ZAJA
STAR DUST / DUSTY
?KD EMONA
705.01734 PEČAR PETRA
TUNWILL'S FOR THOSE ABOUT TO ROCK / DC
KD AGILITY ILIRIJA
705.01737 SPEVAN KEVIN
CANDID VALDEZ IRLAF / JAX
KD MARIBOR
705.01765 REJC SARA
STARS OF THE MOON DEAR SWEEP / ZEN
?KD EMONA
705.01781 MAJER MATEJA
BLITZ / BLITZ
KD MARIBOR
705.01782 OVEN ANJA
KRALJEVI DVOR CALYPSO / SKY
?KD EMONA
705.01783 JAKOPIČ ANDREJA
MAWLCH IRISH / IRI
KD DUPLICA
705.01789 DERMASTJA MATEJA
ELISON'S FINALLY FRITZ / FRIC
KD LJUBLJANA
705.01791 HIRšENFELDER NINA
ELISON'S FLOWER POWER / PINK
KD OV?AR ?KOFJA LOKA
705.01795 TOMAC MATEA
OLYMPIA OCRINA / OLY
KD OBALA KOPER
705.01800 ZAKOTNIK DAŠA
TEQUILA / KI
KD DOM?ALE
705.01808 PERŠUH POLONA
ELISON'S FRIENDLY FRIDOLIN / FIN
KD LJUBLJANA
705.01810 PERŠUH POLONA
ELISON'S FATEFULLY FERNANDO / KAN
KD LJUBLJANA
705.01811 ZAVADLAV EVA
ELAETH JE NE REGRETTE RIEN / RON
?KD POSTOJNA
705.01812 KRIVC LEA
KIA / KIA
KD DUPLICA

 

A2 - SMALL

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
191.00248 BARIĆ CERGOLJ SNEŽANA
ABY / ABY
KD OPATIJA
380.00796 MORONI LIDIA
MILLY / MILLY
AGILITY CLUB LA BORA
380.99446 CHERSIN ANNALISA
DAYANA / DAYANA
A.S.D CINOFILIAMO
382.12295 VIZINTIN CORDIANA
LIZZIE / LIZZIE
A.S.D CINOFILIAMO
705.01492 ZAKOTNIK VLADIMIRA
ELA / ELA
KD CELJE
705.01719 VALENTIĆ INES
CLOONEY MARIA SIRRAH / NI
KD CELJE
705.01721 ZAKOTNIK DAŠA
GJERULFF PARAS PRIMA MENTOR / PO
KD DOM?ALE
705.01748 SCIANS KATIUSCIA
GAVI DI KRISTIANDEN / BLU
KD OBALA KOPER
705.01762 ZAKOTNIK DAŠA
CLOONEY MARIA SIRRAH / NI
KD DOM?ALE

 

A2 - MEDIUM

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
705.01213 POZNIČ JASNA
DE-MIY DRATANG DGELHA / DEMI
?KD EMONA
705.01718 BABUNSKI UGRIN
PUMI PANISCUS BAJKA / FREYA
KD AGILITY ILIRIJA
705.01760 JUS GREGOR
LU / LU
KD PTUJ
705.01766 RAINER SABINA
ENYA ?AKOVA?KA / ENYA
KD PORTORO?

 

A2 - LARGE

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
191.00566 FERK ELIZABETA
TIRTESS B'ULIX / TIRTESS B'ULIX
KOSSP ZAGREB
380.00013 GHIZZONI MANUELA
FATE / FATE
AGILITY CLUB LA BORA
380.00706 GHIZZONI MANUELA
HELL'S BUFFY / BUFFY
AGILITY CLUB LA BORA
380.01143 MAZZOLI ELENA
ISIS DEL MULINO PRUDENZA / ISI
KD OBALA KOPER
380.02127 LUCIANA IERNETTI
TESSA DI POGGIO AL TESORO / TESSA DI POGGIO AL T
AGILITY CLUB LA BORA
380.02136 BRAIDA DESIREE
ANOUK @ THE TROUBLE STORIES / ANOUK
TENUTA MIVEA SPORTING CLUB
380.02803 SALIS MICHELE
SURIA / SURIA
PRIVATO
705.00991 PEČAR PETRA
SPIRIDOM HIGH VOLTAGE - AC / AC
KD AGILITY ILIRIJA
705.01268 DEKLEVA MARTINA
CHACUN A SON GOUT ANA / BABALU
?KD POSTOJNA
705.01571 ČERNE NEVENKA
AJDA PRIMO?I SLO.VOJSKA / AJDA
?KD POSTOJNA
705.01613 RAKAR TANJA
VELVET IN THE STAR / VICKY
?KD AJDOV??INA
705.01618 BERNARDONI CHIARA
GIZELA / GIZELA
KD OBALA KOPER
705.01649 VUČKO ZVONKO
TRUE ANGELS CONI / CONI
?KD LJUTOMER-KRI?EVCI
705.01674 JERMAN TINA
SHADOW OF AIRE RIGHT ON TIME / HART
KD ZAGORJE OB SAVI
705.01724 RUTNIK MATEJA
WANDERERS OF SAINT WENDELIN BOA / BOA
KD MARIBOR
705.01732 JUS GREGOR
MINI / MINI
KD PTUJ

 

A3 - SMALL

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
380.01350 COGNI ELENA
NEWSTARWOOD LADY QUEEN / SISSI
FUORI DAL TUNNEL
380.02101 RUSSO RAFFAELLA
ABIGAIL / ABIGAIL
FREE DOGS TEAM PADOVA
705.00977 PARUNOV NADIJA
JE SUIS ZANA DES CROCS MIGNONS / ZANA
KD PORTORO?
705.00997 PETAČ SANDI
LOTI / LOTI
KD KAMNIK
705.01499 OVEN BLAŽ
GJERULFF EAGER TO BE A FIGHTER / FIGHTER
KD DOM?ALE
705.01575 PARUNOV NADIJA
BANZAI FLEUR NOIRE POUR BEIRA / BAN
KD PORTORO?
705.01576 PARUNOV NADIJA
BIRA FLEUR NOIRE POUR BEIRA / BIRA
KD PORTORO?
705.01586 PIRNAR JANEZ
TAYA / TAYA
KD NAKLO

 

A3 - MEDIUM

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
040.75818 ROSCHER MARJETA
GEROMA-NOVA'S ITA / ITA
?GV TROFAIACH/UMGEBUNG
380.00524 QUARGNALI SARA
KORA DEI CONSORTI / KORA
MAD DOGS
705.01100 KOKALJ ANABELLA
PRESENTING PERFECT ZEN VON DER GRENZSAEGMUEHLE / ZEN
KD PORTORO?
705.01159 OVEN BLAŽ
MAHALO-MAKAIO VOM KARNTNERLAND / INK
KD DOM?ALE
705.01218 BABUNSKI UGRIN
ARKOSLIGETI KOCOS ZSINDELY / ZIN
KD AGILITY ILIRIJA
705.01383 ŽMUC GAJA
ASHLEJ HUMULUS GENS / ASH
?KD EMONA
705.01522 ZAKOTNIK DAŠA
PICASSO VOM KARNTNERLAND / KAS
KD DOM?ALE
705.01616 KOVAČ TINA
VIN DIESEL PERLA Z POLABI / IZI
KD KAMNIK
705.01659 SPRUK FRANCE
KOVES-BERCI BETYAR ROZSA - BA / BA
KD DUPLICA
705.01685 BERNARDONI CHIARA
NEMO / NEMO
KD OBALA KOPER

 

A3 - LARGE

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
040.02603 HOFBECK UTE
LLANDDERFEL CHIPSY / CHIPSY
OERV HSV FELDKIRCHEN/GLANHO`FE
040.75918 ROSCHER MARJETA
SHAGGY TOLLER'S CELTIC DAWN / VICKY
?GV TROFAIACH/UMGEBUNG
191.00219 BLAŽEVIĆ ANJA
BUHA / BUHA
ZAGREBA?KI AGILITY KLUB
191.00236 ŠPRAH MARIO
MAWLCH XILA / MAGGIE
KOSSP ZAGREB
191.00314 BLAŽEVIĆ ANJA
YAPAROOS BILLIE JEAN / JEAN
ZAGREBA?KI AGILITY KLUB
380.02118 BONAT ELISABETTA
GAS DE LUSIADOS / PEDRO
AGILITY CLUB LA BORA
380.02131 CICOGNA VALENTINA
SPIRIDOM ONE BULLET LEFT / BULLET
KD OBALA KOPER
380.07296 PACOR JLENIA
JOYFUL SUNSHINE / JOY
A.S.D CINOFILIAMO
380.11421 MINATO MAURO
UMA KARUNA THURMAN KUNG FU STYLES / UMA
KD OBALA KOPER
380.11768 PETRAZZO OSCAR
AMY IN THE STAR / JUMA
MAD DOGS
380.31020 GAMBA FRANCESCA
SUMMER SKY DEI MATIBLU / SKY
IL CAGNOLINO RAMPANTE A.S.D.
380.84984 BUSTREO VALENTINA
BACCADOR DI PETRADEMONE / FIONA
FUNNY DOGS TEAM PADOVA
381.29100 MOTTOLA GABRIELE
ROWENA DI PETRADEMONE / CLEO
FUNNY DOGS TEAM PADOVA
381.44517 CERNOIA GLORIA
STIC TO WACKY RACES' GANG / GAS
WRG
381.99683 PICCIN MANUELA
KITTY PRIDE / MARVEL
PRIVATO
705.00963 KOVAČ TINA
WHY NOT BLACK Z KOVARNY / -
KD KAMNIK
705.01045 GRIL TANJA
SPIRIDOM INN / INN
KD OBALA KOPER
705.01203 SMRDELJ IVAN
OMY CERTISA / OMY
?KD POSTOJNA
705.01302 JAKOPIČ ANDREJA
ANTREYAS ANGEL BLISS JUMP / BLISS
KD DUPLICA
705.01334 KOVAČ TINA
MILOW VOM HAUSE GURTLER / ZIP
KD KAMNIK
705.01441 KOKALJ ANABELLA
JOMGARDEN'S XUNDIVYA / DIVYA
KD PORTORO?
705.01476 ŠLEBIR MAŠA
NUTTY ZEEBOO FROM DOGGONE BORDERS / ZEE
?KD EMONA
705.01564 PETAČ SANDI
TIRTESS B'ARX / SHARK
KD KAMNIK
705.01661 KOKALJ ANABELLA
LE QUADRUPEDE LOYAL YIXPRYMA / PRYMA
KD PORTORO?
705.01677 KONOBELJ NATAŠA
SPIRIDOM OXY ETERNAL CRAZY / OXY
KD OBALA KOPER
705.01687 KOVAČIČ RENATA
IN LAK'ECH CONNIE / CONNIE
KD NOVO MESTO
705.01768 ROBIČ ROSANA
SHADOW OF AIRE SEMPER FIDELIS / MINT
KD FIDO HRU?ICA

 

AV - SMALL

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
380.76381 VIZINTIN CORDIANA
FABULEUSE FLOT DES MILLE ECLATS DES TOURNESOLS / FLO
A.S.D CINOFILIAMO

 

AV - MEDIUM

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
705.01052 JUVANČIČ LARA
MURI / MURI
KD DOM?ALE

 

AV - LARGE

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
380.00525 GREGORAT MONICA
NIKI / NIKI
PRIVATO

 

Navodila za e-prijave

Pomembno: prijave in odjave preko online sistema so možne do torek pred tekmo. Po torku kontaktirajte organizatorja tekme.
Za navodila o e-prijavi kliknite tukaj...

Online registration system for agility events - instructions

Important: Entries and cancellations are possible until the Tuesday before competition. After Tuesday you will have to contact organizer of competition. New teams who are not in agility base, plase fill the form and send it to Agility Commission. For instructions click here...

Prehod v višji nivo

Tekmovalec mora zaradi ažuriranja baze podatkov sporočiti Komisiji za agility na e-mail (agility.komisija@gmail.com) spremembo nivoja. Sporočilo mora vsebovati številko delovne knjižice, datum prestopa, ter ime sodnika/ce, ki je potrdil/a prestop.

Ažuriranje podatkov

Tekmovalce naprošamo, da vse spremembe, kot so: sprememba osebnih podatkov, prehod psa iz nižjega v višji nivo, menjava kluba/društva za katerega tekmujete, številke neaktivnih delovnih knjižic, obvestite Komisijo za agility na e-mail (agility.komisija@gmail.com)

NOVICE IN URADNA OBVESTILA
23.09.2020Razpis za pridobitev kinološkega naziva »INŠTRUKTOR ZA AGILITY VIŠJE STOPNJE in INŠTRUKTOR ZA AGILITY NIŽJE STOPNJE«
21.09.2020KD Zreče - spremembe v organizaciji
18.09.2020KD Ptuj nova pravila NIJZ
16.09.2020Korona virus - dodatne odjave tekem - 4
12.09.2020Dodatna tekma na KD Ptuj v nedeljo
02.09.2020KD CELJE - 3.TEKMA ZA DP 2020
28.08.2020Obvestilo za organizatorje tekmovanj in tekmovalce
28.08.2020Razpis za organizacijo tekem sezone 2021
19.08.2020 ŠKD LESCE - RADOVLJICA - 2. TEKMA ZA DP 2020
22.06.2020 2. DP ZA JUNIORJE - Komisija za agility, vadbišče ŠKD Lesce- Radovljica - ODPOVEDANA
09.06.2020 2. DP ZA JUNIORJE - Komisija za agility, vadbišče ŠKD Lesce- Radovljica
04.06.2020KD Celje tekma za DP 13.6.2020
03.06.202013.6.2020 in 14.6.2020 KD Celje, agility tekmovanje bo organizirano!
01.06.2020Korona virus - dodatne odjave tekem - 3
05.05.2020Sveže informacije o svetovnih prvenstvih
20.04.2020Svetovno prvenstvo v agility-u 2020 na Finskem je odpovedano
11.04.2020Korona virus - dodatne odjave tekem 1.
18.03.2020Pomembno obvestilo - Korona virus
11.03.2020ŠKD Emona - 4.4.2020
19.02.2020Agility tekma v organizaciji ASD Agility Club La Bora dne 14-15.3.2020 je odpovedana.
12.12.2019Žalostna vest
20.11.2019ŠKD Postojna - 2. Zimski Pokal - pomembno obvestilo
15.11.2019Neuradni koledar agility tekem v 2020.
17.10.2019Pojasnilo o rezultatih v A3 Medium
14.10.2019Pojasnilo o rezultatih v Kopru
14.10.2019Zahvala
15.09.2019Prijave za organizacijo tekem v sezoni 2020
15.07.2019Iva Kos z Jacky Evropska podprvakinja v mediumu U15
15.07.2019Dopust KZS od 5.8.2019 do 16.8.2018
28.06.2019Razpis za organizacijo kvalifikacijskih tekem sezone 2020
20.06.2019Razpis za pomočnika vodje reprezentance
14.06.20192. KVALIFIKACIJSKI VIKEND - razpored tehnične ekipe
07.06.20192. Kvalifikacijski vikend 15/16.6.2019 - PRIJAVE ODPRTE DO 12.6.2019 do 23.59h
05.06.2019Obvestilo - KD Zagorje 8.6.2019
04.06.2019Obvestilo - dostop do prireditvenega prostora Ježica in parkiranje
02.06.2019Obvestilo !
29.05.20191. KVALIFIKACIJSKI VIKEND
23.05.20191. KVALIFIKACIJSKI VIKEND - razpored tehnične ekipe
20.05.20191. Kvalifikacijski vikend 25/26.5.2019 - PRIJAVE ODPRTE DO 22.5.2019 do 23.59h
17.05.2019EVROPSKO PRVENSTVO ZA JUNIORJE 2019